Несколько советов, как обезопасить себя от покупки некачественного бетона

Відома німецька приказка говорить:
Немає нічого дорожчого за дешевий бетон!“

«Недобросовісний постачальник бетону» зазвичай стверджує, що у нього найякісніший бетон від заводу-виготовлювача, надаючи при цьому паспорта якості на бетон від «невідомої фірми». Насправді, якщо бетон купувався на заводі, то і паспорта якості на бетон повинні бути видані заводський будівельною лабораторією. Якщо паспорта якості на бетон не заводські, то, швидше за все, Вам привезли не ту марку або не той обсяг, який Ви замовляли.

Вимагайте від постачальника заводські паспорти якості на бетон!

«Недобросовісний постачальник бетону», бажаючи дістати покупця, обіцяє безкоштовну доставку бетону. Насправді «безкоштовного сиру» не буває. Водії не можуть працювати без зарплати, а машини – не вимагати палива і мінімального догляду. Вартість доставки обов’язково буде включена або у вигляді зменшення обсягу відвантаження або у вигляді неякісний бетон, за рахунок економії на сировину.

Вимагайте від постачальника прозорого ціноутворення!

«Недобросовісний постачальник бетону» зазвичай декларує найнижчу ціну на бетон, не вказуючи, за яку саме марку ця ціна. В результаті покупець дійсно заплатить низьку ціну, проте за бетон такого ж низької якості.

Вимагайте від постачальника, при замовленні бетону, чітко вказати конкретну марку, клас міцності бетону, що відповідає наведеній марці, ціну за куб.м. і вартість доставки!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *